Esen Alüminyum

Alüminyum kullanılarak yapılan cephe giydirme sistemi birçok çeşitle yapılmaktadır. Kapaklı alüminyum cephe sistemlerinde dış yüzeyde çeşitli genişliklerde alüminyum kapak kullanılır. Talebe göre pek çok farklı boyutta uygulanabilmektedir. Bir diğer giydirme çeşidi ise alüminyum panel cephe giydirme sistemleridir. Bu cephe de alüminyum panel modülleri çeşitli şekillerde üretilir ve cam ile birleştirilerek kullanılır.

Alüminyum cephe kaplama konusunda ana madde alüminyumdur. Alüminyum cephe kaplama ile çelik veya cam birleştirilerek birbirinden farklı modeller de cephe giydirme sistemleri oluşturulur. Müşterilerin talebine göre dikey, yatay ve çeşitli, farklı şekillerde oluşturulur. Tamamen cam görüntü de ya da hem cam hem alüminyum kapak görünümünde de olabilmektedir.

Firma olarak İstanbul genelinde en iyi şekilde çalışmalarımızı yürütmekteyiz, alüminyum cephe kaplama Fiyatları ve alüminyum cephe kaplama modelleri hakkında sizlere en detaylı açıklamaları yukarda belirtmiş bulunmaktayız. Bina cephe kaplama, işleminde en önemli etken kullanılan malzeme ve yapılan işçilik bizler en kaliteli ürünleri cephe kaplama işinde kullanmakta ve çalışmalarımızı ona göre yapılmaktadır. Esen alüminyum İstanbul bağcılar bölgesinde atölyesi bulunmaktadır. İstanbul geneline hizmetler verilmektedir.